Kawas sup waluh? Kawas sup kentang amis? Naha henteu ngagabungkeun dua kalawan ieu super basajan kécap-gratis vegan waluh jeung resep sup kentang amis!
Waluh jeung kentang amis anu simmered dina luhur kompor jeung anggur bodas tur thyme seger dina ieu acan nikmat tur ngandung gisi kentang amis jeung waluh sup basajan. waluh ieu sareng sop kentang amis téh resep ragrag atawa gugur sop sampurna pikeun tepung vegetarian atanapi vegan Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sdm margarin
- 1 bawang daun, diced
- 2 gagang seledri, diced
- 1 cup anggur bodas
- 2 sdm dicincang thyme seger
- 1 1/2 pon waluh, peeled na dicincang
- 3 kentang amis, dicincang
- 7 cangkir
- kaldu sayur
Kumaha Jieun Éta
- Dina pot sup badag, panas bawang sarta seledri dina margarin salila kira 2 menit. Ngurangan panas kana lemah sareng nambahkeun anggur. Ngidinan pikeun simmer pikeun lima menit.
- Nambahkeun bahan sésana sarta mawa ka simmer a. Ngidinan pikeun masak pikeun sahanteuna 30 menit, atawa dugi waluh jeung kentang amis anu lemes.
- Puree dina processor dahareun atawa Blénder, upami hoyong, atanapi, mash ka konsistensi dipikahoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 175 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 903 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 6 g |