resep paralon hebat ieu jalan ogé di sapi (jeung lumayan loba nanaon!) sarta teu mibanda gula jadi anjeun teu kudu salempang ngeunaan eta ngaduruk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- cuka 2 gelas
- 1 cup
- minyak zaitun
- 2/3 cangkir saos Worcestershire
- cai 1/2 gelas
- 2 lemons (pulped sarta motong dina satengah)
- 2 sendok saos panas
- 6 daun salam (ditumbuk)
- 2 cengkéh
- bawang bodas (minced)
- 1 séndok paprika
- 1 séndok cabe bubuk
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan dina pot ageung jeung mawa ka kulub a. Ngurangan panas kana lemah sareng simmer pikeun 10 menit.
2. Sakali asin geus asak, nyabut ti panas sarta ngidinan pikeun niiskeun saeutik. Paké paralon dina daging unggal jam dina mangsa proses masak.
Lamun nyieun payun waktu, campuran saukur tiis kana suhu kamar, tempat dina wadahna airtight jeung toko dina kulkas. Campuran bakal tetep keur 3 dinten saatos préparasi awal.
Ngagunakeun sanggeus refrigerated, campuran haneut, tapi ulah kulub. Lajeng, make salaku diarahkeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 2428 |
| total Fat | 219 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 158 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.848 mg |
| karbohidrat | 102 g |
| Serat dietary | 12 g |
| protéin | 12 g |