perdana iga rub basajan ieu utilizes rasa pinus lampu tina Rosemary sarta bawang bodas. Bari resep ieu nyaéta panggero pikeun duanana mentega jeung minyak zaitun, anjeun bisa kalayan gampang ngaleungitkeun mentega lamun pikaresep.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok / 30 ml mentega (unsalted, STP)
- 1 séndok / 15 minyak zaitun ml
- 1 séndok / 15 ml Rosemary (dicincang)
- 2-4 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok / 15 ml uyah (laut atawa halal)
- 2 teaspoons / 10 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun bahan sarta dilarapkeun ka manggang. Hayu nangtung dina suhu kamar pikeun 30 menit saméméh masak. Ganda resep lamun nyieun manggang badag. Resep ieu dimaksudkeun pikeun tulang iga manggang 4 tulang. Tetep campuran dina wadahna kedap hawa dina kulkas nepi ka 3 dinten. Mun opting pikeun minyak zaitun wungkul, make 2 sendok / 30 ml for resep ieu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 138 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 1.751 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |