Ieu nyokot sagemblengna béda dina sangria tradisional, dimimitian ku anggur bodas tur nambahkeun nanas tropis jeung Rum kalapa kana racikanana pasti bakal ngocok hal up on hareup sangria!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 750 botol ml anggur bodas (Chardonnay, Viognier, Riesling, Gewurztraminer, Sauvignon Blanc )
- 1 jeruk sedeng sliced kana wedges
- 1 lemon sliced kana wedges
- 1 nanas seger sliced na diced mun sering dipake tinimbang anjeun (mungkin make nanas canned, ngagantikeun dua 15,5 kaléng oz of ditumbuk atanapi sliced nanas)
- 1/4 cangkir gula
- 4 cangkir jahé ale
- 3 nembak ti Rum kalapa
- Sprig tina mint (pilihan)
Kumaha Jieun Éta
- Tuang anggur kana kendi badag tur squeeze nu wedges jus ti nipis sarta jeruk kana anggur bodas.
- Tos di wedges buah (ninggalkeun kaluar sikina lamun mungkin) jeung nanas lajeng nambahkeun gula. Chill sapeuting.
- Tambahkeun ale jahé, Rum sarta és ngan méméh porsi.
- Lamun remen ngawula ka katuhu jauh, make anggur bodas chilled sarta ngalayanan leuwih kavling és. Najan kitu, inget yén Sangrias pangalusna anu chilled sabudeureun 24 jam dina frig nu. - sahingga rasa bener marinate kana tiap lianna. Luhur ku sprig tina mint. Cheers!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 260 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 17 mg |
| karbohidrat | 48 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 3 g |