The caramel Appletini mangrupakeun cocktail nikmat mibanda sakabéh rasa usum gugur sarta pasang nicely kalawan apel caramel . Aya nu resep sejenna pikeun Martini favorit ieu sareng sababaraha pamadegan ngagunakeun jelas vodka apal tur schnapps apal haseum keur na "héjo" apal banding visual. Dina versi ieu, vodka UV Héjo Apple nicely nyokot ngurus sakabéh yén dina hiji makéna bari motong turun rasa haseum.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- UV Héjo Apple Vodka
- 1 ounce
- schnapps butterscotch
- Garnish: permen caramel jeung héjo
- nyiksikan apal
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu vodka jeung schnapps kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish ku caramel jeung nyiksikan apal héjo upami hoyong.
Resep kahadean: UV Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 223 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 11 g |