Iwal ti és krim (nu bisa ngawula ka barengan inuman ieu mangrupa papasangan dessert), cocktail ieu teu pakasaban adil tina nyimpen ulangan rasa apel garing di kaca hiji.
Apple Crisp cocktail hiji anu ngagunakeun vodka jajan-flavored rada nicely tanpa datang meuntas salaku hiji inuman overly amis. Ieu ciri Kue UV dicampur ku wiski spiced sarta beraksen kalawan maple sarta apel. Hasilna mangrupakeun lada, amis dessert cocktail anu saimbang tur hiji kanyamanan cocktail idéal pikeun maranéhanana poé gugur chilly.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- UV Kue Vodka
- 1 ounce Revel Stoke Spiced wiski
- sirop maple 1/2 ounce
- 2 ons jus apal
- Garnish: taneuh kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok kabéh bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Galur kana gelas cocktail sarta luhur ku dash tina kayu manis.
Resep kahadean: UV Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 130 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |