jangjang hayam wijen flavorful ieu marinated jeung bawang bodas, bawang héjo, siki wijen, kecap, jeung bahan séjén. Jangjang hayam kudu marinated salila sahenteuna 2 jam, jadi rencana nyiapkeun aranjeunna sateuacanna.
Mun anjeun resep jangjang spicier, nambahan sababaraha Asian-gaya cabe témpél, atawa sambal . Atawa nambahkeun sababaraha saos Sriracha .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon jangjang hayam
- kecap 1/2 cangkir (natrium preferably low)
- cai 1/4 gelas
- Gula 1/4 cangkir
- 2 sendok minyak wijen (toasted)
- 4 bawang héjo (kalawan tops, sliced)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 sendok siki wijen
- Dash taneuh cabe hideung
- Dash taneuh rawit cabé, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Pat jangjang hayam kalawan towels kertas nepi ka garing. Mun jangjang anu gembleng, nyiksikan dipareuman jeung Piceun nu tips. Motong unggal sakabeh jangjang di gabungan ka ngadamel drumette sarta "datar".
- Dina kantong neundeun dahareun badag, ngagabungkeun kecap, cai, gula, minyak wijen, bawang héjo, bawang bodas, siki wijen, sarta peppers. Tambahkeun jangjang hayam ; ngahurungkeun kantong keur jaket ogé. Panutup jeung refrigerate salila sahenteuna 2 jam, péngkolan aya kalana.
- Dipiceun hayam ka rak deet di baking piring atanapi roasting pan. Piceun marinade nu. Panggang jangjang, uncovered, di 350 ° pikeun 30 menit. Hurungkeun jangjang na Panggang 25 menit deui, atanapi dugi lembut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 499 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 142 mg |
| natrium | 1.072 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 48 g |