Dubonnet rouge mangrupakeun inuman nu ngandung alkohol saacan tuang anggur beureum flavored jeung rempah. Bari éta nikmat sadayana dina sorangan, Pergaulan eta kalawan Gin jeung Grand Mariner kabukti kana hiji Napoleon elegan. Basajan tur denok ngarasakeun sanggeus tepung satisfying, cocktail ieu ogé ngajadikeun hiji sarua alus teuing méméh dinner inuman.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Gin
- 1/2 ounce
- Grand Mariner
- 1/2 ounce
- Dubonnet rouge
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 241 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 16 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 11 g |