cornmeal resep pudding India Ieu Palasik geus asak panjang sarta slow, sahingga calon alus pikeun cooker slow.
pudding India bisa disusud deui ka padumuk mimiti di New England. Ngaranna asalna ti "hidangan India," nu kumaha aranjeunna disebut cornmeal . Ieu meureun diturunkeun ti British "pudding Hasty," nu mangrupakeun bubur gandum asak dina luhureun kompor.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- susu 3 gelas
- 1/2 cangkir cornmeal
- 1/2 séndok téh uyah
- 3 endog
- 1/4 cangkir gula coklat lampu
- 1/3 ceng cangkir
- 2 sendok mantega
- 1/2 séndok téh taneuh kayu manis
- 1/4 séndok téh taneuh allspice
- 1/2 séndok téh taneuh jahé
- 2/3 cangkir dicincang kaping atawa kismis dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Enteng gajih crockpot.
- Preheat on tinggi pikeun 20 menit.
- Samentara mawa susu, cornmeal, sarta uyah ka kulub a. Kulub, aduk terus, keur 5 menit.
- Panutup jeung simmer hiji tambahan 10 menit.
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun endog, gula coklat, ceng, mantega, jeung rempah. Laun ngéléhkeun di campuran cornmeal panas; whisk nepi ka rata.
- Aduk kismis atanapi kaping finely dicincang. Tuang kana crock jeung masak di luhur pikeun 2 nepi 3 jam atanapi low pikeun 6 ka 8 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 248 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 82 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 7 g |