Kusabab pecans téh pituin ti Kidul Amérika Sarikat, aya hiji plethora resep pai pecan ti Kidul. Tapi kumaha ngarobah eta nepi bit kalawan pulas kaduga? Masih kaasup pecans, endog, mantega, gula jeung sirop jagong, resep ieu rusuh jeung ngeunah ngagabungkeun kueh konéng kalawan rasa ieu tina pecan pai nyieun dessert unik nu bakal omongan wae tabel amis.
A campuran kueh ngajadikeun cake ieu super gampang nyiapkeun. Hiji-katilu tina adonan anu dipanggang, lajeng sésana ieu dicampur jeung bahan pai pecan sarta réngsé dina oven. hasilna mangrupakeun cahaya sareng mengembang jajan sweetened dibeungkeut ku pecans.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 konéng jajan atawa mantega jajan campuran, ukuran 2-lapisan
- 4 endog badag, dibagi
- 1/2 cangkir dilebur mantega
- 1 1/2 cangkir lampu sirop jagong
- 1/2 cangkir gula coklat poek, dipak
- 1 TSP. vanili
- 1 1/2 cangkir pecans dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 325 F (162 C). Gajih na tepung a baking pan 9x13x2 inci.
- Campur gaul jajan, 1 endog, jeung mentega dilebur dugi ogé blended. Reserve 2/3 cangkir adonan sarta sisihkan. Nyebarkeun adonan sésana di pan disusun. Panggang pikeun 15 menit, atawa dugi enteng browned.
- Samentara éta, campur ditangtayungan 2/3 cangkir adonan jeung sirop jagong, 3 endog, gula coklat, vanili na pecans dicincang. Tuang nu pecan keusikan ngaliwatan kulit dipanggang na balik deui ka oven. Panggang salila kira 50 menit deui, dugi set.
- Kmu potong kuadrat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 241 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 21 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |