Candak sagala rasa Palasik of French Bawang Sup jeung ngahurungkeun kana hiji sandwich majorly decadent. Jeung bawang caramelized na nyatu gooey gruyere , sandwich ieu bisa masihan duanana sup sarta grilled kéju normal a amprok duit na.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang konéng badag, sliced super thinly
- 2 sendok mantega
- 2 sendok minyak zaitun
- 2 sendok anggur beureum
- 4 lembar roti alus, anjeun tiasa nganggo naon anjeun resep
- 2 sendok Mayo
- ½ sedengkeun gruyere kéju, sliced thinly
Kumaha Jieun Éta
1. Kahiji caramelize bawang. Manaskeun skillet leuwih panas sedeng. Tambahkeun 1 séndok mentega jeung ngalembereh. Tambahkeun bawang jeung masak, aduk bawang terus. Ieu bisa butuh ngeunaan 30 menit. Rék a seragam jero warna coklat emas. Éta patut Didagoan!
2. Nalika bawang Anjeun caramelized, nambah anggur beureum mun deglaze loyang. Kerok up sagala bit coklat sarta ngantep anggur menguap sahenteuna satengah. Usum jeung uyah jeung sisihkan.
3. Slather unggal nyiksikan tina roti jeung sababaraha Mayo. Sisi Mayo téh luar.
4. Candak 1 nyiksikan tina roti jeung di sisi un-mayoed, nempatkeun hiji spoonful badag bawang. Top kalawan satengah kéju jeung nutup ku nyiksikan séjén tina roti. Deui, sisi Mayo kaluar. Ngalakukeun ieu dua kali pikeun 2 sandwiches.
5. Tempat mentega sésana dina skillet jeung panas leuwih panas tinggi sedeng. Grill dua sisi dugi coklat emas sarta kéju nya melty.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1004 |
| total Fat | 69 g |
| jenuh Fat | 32 g |
| jenuh Fat | 28 g |
| kolesterol | 155 mg |
| natrium | 1.662 mg |
| karbohidrat | 53 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 42 g |