Ieu tasting boneka peppers hébat boga salmon na Parmesan kéju isina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 peppers bel héjo, pamisah, siki na mémbran dihapus
- 1 séndok finely dicincang bawang
- 1 cup crumbs roti lemes, dibagi
- 1 endog, rada keok
- susu 1/2 cangkir
- Uyah jeung cabé secukupnya
- 1 séndok jeruk nipis seger
- 1 can leutik (7 1/2 ons) salmon
- 2 sendok mentega atawa margarin
- 2 sendok grated Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
- Kulub peppers dina cai ngagolak asin keur 5 menit; solokan ogé. Ngagabungkeun bawang, crumbs roti 1/2 cangkir, endog, susu, uyah jeung cabé, jeruk nipis, sarta salmon.
- Eusian cangkang cabé.
- Campur mentega dilebur ku sésana 1/2 breadcrumbs cangkir sarta kéju Parmesan; Sprinkle leuwih boneka peppers.
- Teundeun dina piring baking deet di 400 F salila 15 menit.
Langkung boneka Pepper Resep
Boneka Bell peppers Jeung Ground Sapi
Peppers boneka sareng Ground Sapi jeung Rice
Peppers boneka Jeung Tuna
Hayam boneka peppers
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 355 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 99 mg |
| natrium | 451 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 23 g |