Hiji Hujan April nyaéta versi basajan tur refreshing tina hiji Martini vodka . Hijina tambahan nyaéta Santika kapur, anu nambahan touch hipu kana cocktail gampang.
jus jeruk seger disarankeun. Aya munasabah mun balik tanpa eta, utamana lamun anu geus motong hiji jeruk pikeun garnish nu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- inuman vodka
- 1/2 ounce
- jus jeruk
- 1/2 ounce
- vermouth garing
- garnish:
- jeruk mesek
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish jeung mesek jeruk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 199 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |