A adun sampurna amis jeung gurih. kéju grilled Ieu migunakeun bahan basajan nu dipak kalawan rasa kandel pikeun symphony tina rasa éta elegan jeung satisfying di unggal kacamatan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 keureut roti
- 2 pikeun 3 lembar Bacon
- 2 sendok h oney (leuwih atawa kirang secukupnya)
- 3 nepi ka 4 keureut tina
- Brie
- 1/2 pir (sliced thinly)
- 2 sendok mentega (leuwih atawa kirang secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Panggang atawa tumis Bacon anjeun ka doneness anjeun resep.
- Dina skillet nonstick, haneut nu keureut pir leuwih panas low keur 3-4 menit. Sisihkan.
- Generously mentega hiji sisi unggal sapotong roti bakar. samping nu buttered téh luar.
- Candak salah nyiksikan, di sisi nu tanpa mentega, ngawangun sandwich anjeun: generously slather kalayan madu, lajeng nambahkeun Pears warmed, luhur kalayan kéju sarta Bacon teh. Tutup sandwich nu leuwih, deui sisi mentega kaluar.
- Tempat anu pat tina mantega dina skillet jeung panas leuwih panas tinggi sedeng. Grill dua sisi dugi coklat emas sarta kéju nya melty.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 302 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 39 mg |
| natrium | 375 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 8 g |