resep pheasant ieu disiapkeun dina cooker slow kalawan suung jeung béas liar. soups condensed ngadamel kuah creamy pikeun pheasant nu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pheasants, motong up
- Uyah jeung cabé secukupnya
- tipung 1/4 cangkir
- 1 cup béas liar atah
- 1 tiasa (10 3/4 ons) krim condensed tina supa sup atawa krim of seledri sup
- 1 tiasa (10 3/4 ons) krim condensed of sup hayam
- 1 tiasa (4 ons) suung, undrained
- 2 1/4 gelas cai
- 1 pakét bawang instan campuran sup
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah potongan pheasant; Pat garing; Sprinkle kalawan uyah jeung cabé secukupnya lajeng Tos jeung tipung.
- Upami hoyong, potongan pheasant coklat di skillet dina minyak saeutik atawa mantega.
- Ngagabungkeun béas, sup canned, suung undrained, sarta cai di cooker slow; aduk nepi nyampur.
- Teundeun potongan pheasant di cooker slow. Sprinkle kalawan campuran bawang sup. Panutup jeung masak di low pikeun 6 ka 8 jam.
- Pariksa sanggeus ngeunaan 5 jam na nambahan cai saeutik mun perlu.
Langkung Pheasant Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 571 |
| total Fat | 44 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 150 mg |
| natrium | 522 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 23 g |