Di dieu hiji gampang homemade bumbu ternak pikeun turki atawa hayam, stuffings, casseroles, stews, sarta resep lianna. Padahal eta dijieun kalawan ukur opat bahan anu meureun geus aya lomari anjeun, aplikasi anu ampir sajajalan. Anjeun bakal ngagunakeun ieu waktos bumbu ternak penting na waktu deui.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 séndok sage (crumbled)
- 1/4 séndok thyme (crumbled)
- 1/4 séndok cabé
- 1 dash marjoram
- Pilihan: 1 cengkéh dash
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun sakabeh bahan. Lamun nyieun tambahan, toko dina wadahna airtight.
- Paké pikeun isina ternak atawa ganti baju, salaku rub for jeung hayam, atawa salaku bungbu keur masakan lianna.
Langkung ternak Resep
Top 50 Mudah Hayam Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 0 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |