Vegan Baigan Ka Bharta nyaeta mashed sarta India spiced terong piring, bisa didahar kalawan béas atawa breads India. Kuring manggihan yen sanajan jalma anu nganggap maranéhna teu resep terong bener kawas piring India flavorful ieu, sangkan ulah ragu masihan hiji try. resep India vegetarian Ieu ogé vegan. Baigan Ka bharta, ogé kadang dieja "baingan Ka bjarta" mangrupa favorit India Punjabi.
Tempo ogé: More vegetarian India resep dahareun
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 séndok minyak zaitun atawa minyak nabati. dibagi
- 2 eggplants, sliced dina satengah
- 1/3 séndok
- mustard siki
- 2 daun salam
- 2 chilies héjo, minced
- 1 séndok jahé seger, grated atanapi minced
- 1 bawang daun, diced
- 2 tomat, dicincang
- 1/2 séndok turmeric
- 1/2 séndok cabe bubuk
- 1/2 séndok pelem bubuk (pilihan)
- 1/2 séndok téh garam masala (campuran kari, cumin, sarta coriander tiasa ngadamel diganti lumrah)
- dash uyah, secukupnya
- jeruk nipis 1/2 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Drizzle nu eggplants kalawan hiji séndok minyak zaitun jeung Panggang dina 400 derajat pikeun 20 menit, atawa nepi ka lemes. Cool jeung cabut peels. Mash atanapi adun nepi ka rata.
- Dina hiji séndok sésana minyak zaitun, panas siki mustard, daun salam, chilies, jahé sarta bawang keur sababaraha menit.
- Tambahkeun terong sarta bahan sésana jeung aduk ogé pikeun ngagabungkeun. Ngidinan pikeun masak pikeun sahenteuna 6 ka 8 leuwih menit.
- Ngawula ka panas jeung béas atawa roti India.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 245 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 214 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 7 g |