Anjeun meunang hiji jolt tambahan tina ieu amis tur euyeub Texas Brownies sabab geus kopi di aranjeunna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur Brownies:
- 2 gelas tipung
- 2 gelas gula
- 1/2 cangkir mantega
- 1/2 cangkir pondok
- 1 cup kopi (brewed kuat)
- 1/4 cangkir koko unsweetened
- 1/2 cangkir buttermilk
- 2 endog
- 1 séndok baking soda
- ekstrak vanili 1 séndok
- Keur Frosting:
- 1/2 cangkir mantega
- 2 séndok koko
- 1/4 susu
- 1 1/2 gelas
- gula tipung
- ekstrak vanili 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Oven Preheat ka 400 derajat sarta enteng gajih hiji 11 X 17 inci baking pan .
- Dina mangkok campur kode badag, ngagabungkeun tepung jeung gula.
- Dina panci beurat leuwih panas sedeng, ngagabungkeun mentega, pondok, kopi jeung kakao. Aduk terus dugi dipanaskeun ka kulub a.
- Tuang campuran ngagolakkeun leuwih tepung jeung gula. Tambahkeun buttermilk, endog, baking soda sarta vanili. Campur ogé, maké séndok kai atawa-speed tinggi mixer.
- Tuang adonan kana baking pan. Panggang salila kira 20 menit, atawa dugi rengse di puseur.
- Samentara éta, nyiapkeun frosting ngagabungkeun mentega, koko jeung susu dina panci leuwih panas sedeng. Aduk remen dugi dipanaskeun ka kulub a. Campur di gula tipung sarta vanili sarta aduk nepi ka rata.
- Tuang frosting haneut leuwih brownies pas aranjeunna kaluar tina oven.
- Kmu potong kuadrat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 197 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 117 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |