The sapatemon Irlandia mangrupakeun fun cocktail beku anu sarupa ka pina Colada , ukur béda. Anjeun bakal manggihan di inuman ieu campuran cau, kalapa, Irlandia krim, sarta Rum sarta éta campuran nikmat anu bakal niiskeun maneh ka handap dina hottest poé. Bari Rum sejen bakal dianggo dina inuman ieu, kuring pikir anjeun bakal manggihan yén catetan unik, utamana dina jeruk, tina Pyrat XO Reserve mangrupakeun hiji aksen nice dieu. Ogé, pastikeun yén anjeun nyampur ieu nepi dugi és téh saé na lemes pikeun pangalaman nginum hadé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- santan 3 ons
- 1/3 cau (asak)
- 1/2 ounce Bailey urang
- Irlandia Cream liqueur
- 1 1/2 ounce Pyrat XO Reserve Rum
- 1 scoop tina és
- Garnish: dikocok krim
- Garnish: toasted flakes kalapa
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun kabéh bahan dina Blénder .
- Nyampur keur 15 nepi ka 20 detik, atawa nepi ka rata.
- Tuang kana Margarita atanapi Hurricane kaca.
- Garnish kalawan krim dikocok na toasted kalapa.
Resep kahadean: Pyrat Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 387 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |