Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 salmon fillet, kulit masih on (ngeunaan 1 ka 1 1/2 pon / 450 nepi 700 g)
- 3 séndok / 45 ml madu, warmed dugi runny
- 2 sendok / 30 ml mentega, dilebur
- 1 séndok / 15 ml Dill nalungtik
- 2 gelas / 475 ml chip kai Alder, soaked di cai
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat grill fr panas sedeng.
2. Campur babarengan mentega dilebur jeung madu runny. Tempat anu tiis salmon samping Kulit fillet handap sarta nyebarkeun madu / mentega leuwih eta merata. Sprinkle kalawan Dill nalungtik. Nunda chip kai dina kotak perokok jeung tempat on grill. grates minyak grill bener ogé saméméh masak lauk.
3. Tempat salmon on grill, samping Kulit up liwat hiji panas sedeng. Lamun kulit salmon dimimitian pikeun curl sabudeureun edges tur handap boga tanda grill alus taliti balikkeun.
Lamun daging ngaliwatan bagian flakes thickest gampang jeung ngahontal hiji suhu internal tina 145 derajat F., piceun jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 486 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 129 mg |
| natrium | 218 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 42 g |