Sayuran usum sarta sayuran root kaasup kentang amis, wortel jeung parsnips nyieun dasar acan elegan vegetarian na vegan piring samping sayur basajan ieu. Mun anjeun resep wortel glazed tradisional , anjeun bakal resep ieu sayuran usum glazed sarta sayuran root.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- sirop maple 1/4 cangkir
- 2 sdm dijon mustard
- bawang bodas bubuk 1/2 TSP
- 2 sdm minyak zaitun
- uyah 1/2 TSP
- 1/4 TSP cabé
- 2 kentang amis, dicincang
- 1 1/2 cangkir wortel dicincang
- 1 1/2 cangkir parsnips dicincang
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 425 derajat. Lambang parsnips, kentang jeung wortel jeung minyak zaitun, uyah jeung cabé dina baking pan.
- Manggang dina oven salila 15 menit, teras cabut na retoss dina loyang. Cook 15 menit deui, dugi sagala veggies jeung kentang mangrupakeun lemes.
- Ngagabungkeun sirop maple, dijon mustard jeung bubuk bawang bodas dina mangkok leutik. Drizzle campuran maple leuwih kentang jeung veggies tur nyampur jeung jaket ogé.
- Ngawula ka terasrasakeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 162 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 299 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 2 g |