Malah ngajadikeun alus jerky . Kecap , gula coklat, minyak zaitun , sarta bawang bodas rasa trout jerky ieu. Rencanana payun pikeun marination waktos. Anjeun tiasa garing dina jerky dina dehydrator, oven, atawa perokok. Gurame lauk bodas ipis séjén bisa jadi Cirian pikeun trout nu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- kecap 1/4 cangkir
- 1 séndok gula coklat lampu
- 1 séndok minyak zaitun
- 1 séndok bodas minced
- 1/2 séndok cabe hideung (Freshly taneuh)
- 1 pound trout Gurame (potong 1 inci lega strips lengthwise)
Kumaha Jieun Éta
Whisk babarengan kecap , gula coklat, minyak zaitun , bawang bodas , jeung cabé. Panas leuwih lemah sareng aduk nepi ka gula melts. Dipiceun geuwat ti panas sarta tiis kana suhu kamar.
Teundeun lauk dina kantong pos-luhur. Tuang campuran kécap kana tas, squeeze kaluar hawa sarta Tos kana jaket sadaya strips. Refrigerate 4 jam.
Dipiceun trout ti marinade na pat garing. Tempat di kabaya dehydrator, strips teu noel jadi hawa bisa ngiderkeun, sarta turutan arah produsén urang ka tegalan nu jerky ka tingkat nu resep.
lauk bisa ogé jadi garing dina kabaya dina oven on setting na panghandapna atawa di perokok a.
Toko trout jerky dina kantong plastik disegel.
Catetan: Lauk bodas lianna bisa jadi Cirian pikeun trout, sapertos perch atawa nila
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 733 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 272 mg |
| natrium | 4.213 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 99 g |