némpelkeun bodas Anggang mangrupakeun bahan éndah tetep dina leungeun di dapur Anjeun. némpelkeun bodas ngajadikeun sumebar éndah pikeun roti atawa sandwiches. Paké ka nambahan rasa euyeub kana soups, pasta, dips sayur, atawa basted on meats.
Basajan sangkan, bawang bodas némpelkeun bakal tetep keur ngeunaan hiji minggu di fridge.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- bawang bodas huluna 1 pound (ninggalkeun kulitna on)
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- uyah jeung cabé secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 ° F.
- Motong off 1/3 luhureun huluna bawang bodas. Tempat anu huluna bawang bodas (cut samping nepi) dina baking piring leutik. Tuang minyak zaitun leuwih bawang bodas. Sprinkle ku uyah saeutik jeung cabé.
- Nutupan piring ku tutup atawa aluminium foil jeung Panggang salila kira 45 menit. Cabut tutup atawa foil jeung Panggang pikeun sejen 15 menit. Cengkéh bakal ngawitan coklat. Dipiceun piring tina oven na hayu tiis dugi ka tiasa ngadamel papak jeung leungeun anjeun.
- Kana mangkok sedeng, squeeze nu cengkéh bodas kaluar tina kulit maranéhanana. Ngagunakeun strainer a, tambahkeun minyak nu tina baking piring ka bawang bodas. Ngagunakeun prosésor dahareun atawa mash bareng jeung garpu dugi némpelkeun ngabogaan konsistensi rata.
- Panutup pageuh jeung refrigerate. Moal lepas ngeunaan 1 minggu.
Langkung Great Bawang bodas Resep:
- Aioli - Bawang bodas Mayonnaise
- Bawang bodas jeung Hideung Lada Leuleus Shell yuyu
- Ramuan Focaccia kalawan Artichokes, Anggang Bawang bodas, sarta Embe Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 102 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 24 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |