Rasa tina Anggang tomat, bawang, chiles, sarta bawang bodas nambahkeun lapisan smokiness nikmat mun Salsa lada ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 chiles beureum sedengkeun badag
- 2 sedengkeun tomat (asak, batang dihapus)
- 6 bodas cengkéh (husk dihapus)
- 1 bel cabe beureum
- 1 TSP uyah
- 1 cup daun cilantro
- 1 bawang (peeled)
Kumaha Jieun Éta
Manggang nu chiles jeung bel lada ku cara nempatkeun aranjeunna dina hiji broiler panas atawa dina grill panas atawa dina comal panas. Hurungkeun aranjeunna remen dugi sadayana kulit anu charred. (Tempo Kumaha mun manggang Chiles pikeun leuwih rinci)
Sedengkeun chiles anu blackening, nyiksikan bawang kana 3-4 keureut badag (Piceun bobot na handap sapotong) jeung tempat handapeun broiler atanapi grill dugi browned (teu blackened.)
Leupaskeun kulit charred ti chiles jeung cabé ogé sikina sarta sakabéh bobot.
Teundeun dina processor dahareun kalawan sesa bahan jeung pulsa dugi bahan anu finely dicincang jeung ogé diasupkeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 22 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 97 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |