Loba nu resep bahan kadaharan nelepon pikeun susu jambu atawa sejen "susu nut" kayaning susu almond atah . susu jambu atah oge nikmat dina sorangan, salaku diganti susu vegan ku buckwheat sarapan atawa spiced kalawan saeutik kayu manis jeung pala. Lamun remen coba susu jambu salaku non-susu diganti susu , di dieu Kang kumaha carana sangkan hiji susu jambu atah, cocog pikeun vegans sarta ogé maranéhanana dina diet kadaharan atah .
Tina sagala milks nut, susu jambu téh ku tebih favorit kuring. Ieu bener kacida nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir cashews (atah)
- 2 gelas cai (tambah beuki pikeun soaking)
- Pilihan: dash
- nectar agave (atawa sweetener atah séjén kawas sirop maple atawa madu)
Kumaha Jieun Éta
Panutup cashews atah kalawan cai sarta ngidinan ka soak pikeun sahanteuna hiji jam (leuwih hade, lamun bisa antosan bit hiji deui!). Solokan jeung bilas.
Teundeun cashews soaked sarta 2 gelas cai kana Blénder atawa kadaharan processor na prosés nepi ka rata, sahanteuna hiji menit pinuh. Nambahkeun hiji dash of sweetener atah, kayaning agave nectar , rasa.
Anjeun tiasa make leuwih atawa kurang cai kana rupa-rupa nu ketebalan tina susu jambu atah Anjeun, gumantung kana leuwih sering dipake tinimbang pribadi Anjeun, tapi sacara umum, rék a 1: rasio 4 of cashews ka cai.
Anjeun oge bisa milih pikeun galur susu jambu atah Anjeun, gumantung kana leuwih sering dipake tinimbang pribadi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 70 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 58 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |