The tangy, rasa jero cuka yuswa mangrupakeun jalan éndah pikeun ningkatkeun pidangan hiji piring samping basajan, kawas resep Anggang sayuran balsamic ieu. Ngawula ka dinya jeung ternak Anggang atanapi daging pikeun flavorful, hidangan ekonomis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir kentang beureum (cubed na unpeeled)
- 2 gelas orok wortel
- 1 bawang beureum badag (sliced kana 1 strips / 4-lega)
- 2 sendok
- cuka balsamic
- 4 teaspoons minyak zaitun
- 1 cengkeh bawang bodas (ditumbuk jeung finely dicincang)
- 1 séndok thyme
- 1 séndok Rosemary
- 1 séndok digosok sage
- 1 cup kacang héjo (sliced)
- 3/4 séndok téh uyah
- 1/2 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Panas oven mun 400F. Tos di disiapkeun kentang, wortel, jeung bawang jeung nu cuka balsamic , minyak zaitun, bawang bodas, sarta bumbu. Susun sayur dina enteng oiled, pan roasting badag. Manggang sayur disiapkeun pikeun 35, aduk unggal 10 menit.
Nambah motong kacang héjo pikeun pan jeung manggang sayur pikeun tambahan 10 menit. Susun sayur Anggang dina platter porsi jeung usum poto eta sareng uyah jeung cabé.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 194 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 27 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 6 g |