basajan, resep saos tomat seger Ieu sampurna pikeun pasta, pizza na lasagna. Rusiah bahan? Wortel, anu méré saos tomat rasa seger jeung tambahkeun hiji rasa amis nice. Sakali dina saos tomat téh puréed, anjeun pernah gé ningali wortel, tapi maneh pasti bakal secukupnya bédana.
Resep saos tomat nyaéta panggero pikeun dua 28 oz. kaléng tina sakabeh tomat, tapi anjeun bisa ngagantikeun tomat ditumbuk, tomat diced atawa puree tomat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 28 ounce kaléng sakabeh tomat (kalawan cairan)
- ½ minyak cup zaitun
- 4 wortel (dicincang)
- 1 bawang sedeng (dicincang)
- 2 cengkéh bawang bodas (finely minced)
- 1 séndok uyah halal (atawa secukupnya)
- 2 teaspoons gula
Kumaha Jieun Éta
- Dina, panci beurat-bottomed badag, panas minyak zaitun pikeun menit leuwih panas sedeng.
- Tambahkeun bawang jeung wortel, jeung tumis pikeun bit dugi bawang anu tembus tapi teu coklat.
- Tambahkeun tomat jeung bawang bodas. Bawa ka simmer a jeung masak pikeun 30 nepi ka 45 menit, uncovered, dugi saos teh rada ngurangan. Mun anjeun resep, anjeun bisa make sendok kai pikeun megatkeun up sakabeh tomat bari asin nu simmers.
- Angkat ti panas sarta nembus hiji ngagiling kadaharan , atawa puree dina processor dahareun nepi ka rata, gawe dina bets upami diperlukeun.
- Usum secukupnya kalawan uyah halal jeung gula.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 145 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 619 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |