The Catalina Margarita nyaéta saeutik béda ti paling margaritas sarta yén nyaéta alatan sagemblengna ka ditambah schnapps peach. Ogé, anjeun bakal nempo yén liqueur jeruk geus robah ti detik triple adat ka Curacao bulao, nu nambahan warna biru mun cocktail nu.
Ieu ogé salah sahiji jalma margaritas nu bisa dicampurkeun kalayan 1 cup és pikeun Vérsi beku.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- saayana
- 1 ounce
- schnapps peach
- 1 ounce Curacao bulao
- 1/2 ounce
- campuran haseum seger
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca Margarita .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 139 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 150 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |