Mungkas peuting ku bang, alias nu dessert lava panggampangna kantos. heran hiji-bodo Ieu ngagabungkeun nu richness tina kueh buludru beureum Palasik kalawan ngalembereh-di-anjeun-mouthness of soufflé a nu. Kabéh nu diperlukeun nyaéta sababaraha bahan - kaasup truffles pikeun puseur haneut coklat-caramel - a whisk, bodo favorit anjeun, sarta menit dina microwave nu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sdm. sagala-Tujuan tipung
- 2 sdm. gula
- 1/2 sdm. bubuk koko unsweetened
- 1/8 TSP. soda kuéh
- 2 sdm. buttermilk
- 1 sdm. susu bébas gajih-
- 1/2 sdm. minyak sayur
- 1/8 TSP. cuka bodas
- Sababaraha pakait ngawarnaan kadaharan beureum
- 2 coklat bal truffle
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan iwal truffles kana bodo microwave-aman badag. Whisk dugi adonan sagemblengna rata. Lamun hoyong warna beureum darker, Anjeun bisa nambah deui ngawarnaan kadaharan kiwari jeung mix ogé deui.
- Pencét bal coklat truffle kana puseur tina adonan cake. Pastikeun bal sagemblengna ditutupan ku adonan cake.
- Masak cake on tinggi medium ngeunaan 50-60 detik. Microwaves rupa-rupa tapi nu Anjeun keur pilari deui naek jeung ngarasa springy noél. Éta ogé kudu tarik jauh ti sisi bit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 2112 |
| total Fat | 124 g |
| jenuh Fat | 65 g |
| jenuh Fat | 44 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 1.692 mg |
| karbohidrat | 218 g |
| Serat dietary | 34 g |
| protéin | 31 g |