Ieu kolot baheula ceng brownies dijieun kalawan walnuts dicincang atanapi pecans.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 cangkir mantega
- Gula 2/3 cangkir confectioners '
- 2/3 cangkir Grandma urang ceng
- 1 séndok vanili
- 2 endog
- 1 3/4 cangkir sifted sadaya-Tujuan tipung
- 1/8 séndok téh baking soda
- 1 cup dicincang walnuts atanapi pecans
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F.
- Gajih jeung tipung dua 8 inci Panci alun.
- Dina mangkok Pergaulan kalawan mixer listrik, krim mentega jeung gula nepi ka mengembang. Aduk ceng jeung vanili. Teuing di endog.
- Dina mangkok sejen, ngagabungkeun tepung jeung baking soda; nyampur tuntas.
- Tambahkeun campuran tipung kana campuran heula, blending ogé.
- Melu di kacangan dicincang.
- Nyebarkeun adonan dina Panci disusun.
- Panggang dina oven preheated salila 25 menit.
Ngajadikeun ngeunaan 4 belasan.
Anjeun bisa ogé kawas:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 71 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 38 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |