Ieu tortillas Crispy aya boneka sareng chiles héjo , kéju sarta jagong pikeun Asép Sunandar Sunarya éndah tékstur jeung rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 tortillas tipung leutik
- 1/2 cangkir canned chiles héjo (atawa rasana, peeled na seeded chiles héjo coarsely dicincang)
- 1 cup kéju jack
- 1 cup jagong amis
- 1/2 cangkir saos Chili héjo
- Gula 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Campur chiles, kéju, saos Chili, jagong jeung gula dina mangkok sedeng.
- Teundeun ngeunaan 2 sendok ngeusian handap puseur tortilla a jeung gulung eta nepi pageuh.
- Ngamankeun ku samping colok huntu na tempat kelim handap dina piring a.
- Gulung nepi sadaya flautas jeung ngagoreng 3 atanapi 4 dina waktu dina minyak panas 350-gelar dugi coklat emas jeung Crispy.
- Solokan on towels kertas jeung ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 120 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 7 mg |
| natrium | 243 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |