Coba ieu resep chocolat chaud euyeub, ogé katelah Perancis coklat panas , keur hiji leuwih deui-luhur saréat. Pikeun abad, coklat geus purported nyekel kauntungan kaséhatan hébat - eta ngaronjatkeun sirkulasi, ngaronjatkeun libido nu, méré énergi, sarta geus dipaké salaku obat kuat pikeun kasakit inféksi jeung gangguan pencernaan.
Dina 1643, Putri Maria Theresa of Spanyol dibawa kado ti coklat ka Perancis, mangrupa maker coklat karajaan ieu padamelan, sareng coklat geus ngamuk a kantos saprak.
Catetan Cook urang: Kanggo rasa béda, maké dicincang bittersweet atanapi coklat bodas . Inget pikeun milih hiji coklat premium keur pangalusna chocolat chaud.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ons coklat (semisweet, dicincang)
- 1/4 cangkir cai (panas)
- 3 séndok cai (panas)
- 3 gelas susu (panas)
- Gula keur rasa
- Garnish: dikocok krim, curls coklat
Kumaha Jieun Éta
- Maké alat keur ngagolakkeun ganda atawa mangkok kaca panas-aman leuwih cai simmering, ngalembereh ka coklat dicincang kana cangkir ¼ tina caina.
- Aduk dina 3 séndok cai panas na susu dugi campuran coklat téh lancar.
- Tuang nu coklat panas kana gelas jeung tambahkeun gula sakumaha dipikahoyongna.
- Garnish unggal gelas sareng spoonful cream dikocok sarta coklat sababaraha curls.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 488 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 27 mg |
| natrium | 117 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 12 g |