Resep ieu pikeun cik Snowstorm pisan sarupa ka Hot pepermin Patty , maké creme de menthe di tempat nu schnapps pepermin harsher. substitusi Ieu daun rasa minty coklat tapi teu kitu dina cara pisan lemes jeung creamy.
Paké bodas creme de menthe jero inuman jeung nambahkeun creme héjo de menthe on luhureun cream dikocok pikeun warna saeutik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- creme bodas de menthe
- 5 ons
- coklat panas (atawa sakumaha diperlukeun)
- 1/2 ounce creme héjo de menthe
- Dollop tina
- dikocok krim
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bodas creme de menthe na coklat panas kana hiji kaca kopi Irlandia .
- Top kalawan krim dikocok.
- Drizzle nu creme de menthe héjo di luhur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1090 |
| total Fat | 59 g |
| jenuh Fat | 35 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| kolesterol | 7 mg |
| natrium | 38 mg |
| karbohidrat | 101 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 12 g |