casserole nikmat ieu mangrupa sagala-di-hiji piring ngagabungkeun kacang, sapi, tomat sarta kentang. Lapisan masak pikeun kasampurnaan dina cooker slow.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 1 1/2 lbs taneuh Amrik, browned tur lemes
- 6 kentang sedeng, sliced
- 1 tiasa kacang beureum, lemes
- 1 tiasa tomat dicampur 2 sdm. tipung atawa 1 can sup tomat
- bawang bodas bubuk 1/2 séndok
- uyah jeung cabé, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun dicincang bawang di handapeun cooker slow.
- Lapisan kalawan sapi browned taneuh, sliced kentang, sarta kacang.
- Nyebarkeun tomat atawa sup leuwih sagala lapisan na Sprinkle kalawan seasonings sakumaha dipikahoyongna.
- Panutup jeung masak di low keur 7 nepi ka 9 jam.
Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
Langkung Paporit slow cooker Resep
Hoyong slow cooker resep leuwih merenah? Pariksa paporit ieu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 437 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 98 mg |
| natrium | 134 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 39 g |