Salah sahiji hal pangalusna ngeunaan dahar vegan éta mindeng ka Manisan , kayaning coklat cau kieu pudding, sabenerna rada cageur. Atawa sahanteuna, Manisan vegan henteu sakumaha damang salaku susu na versi gajih-sarat.
coklat cau resep tahu pudding gancang jeung gampang Ieu super low-lemak, pisan low di kalori sarta eta bakal nyugemakeun craving anjeun coklat pudding.
Balik payun, kudu saloba servings sakumaha rék. Ieu low-gajih na low-kal jeung dijieunna tina tahu . Anjeun teu kedah idin!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cau
- 2 gelas
- silken (sunda) tahu
- 1/3 cangkir bubuk koko
- Gula 1/3 cangkir
Kumaha Jieun Éta
- Prosés dina Blénder atawa kadaharan processor nepi ka rata.
- Chill pikeun sahanteuna hiji jam saméméh porsi.
- Ngawula topped kalawan strawberries sliced seger atawa buah séjén.
Inpo gizi, per porsi (tina CalorieCount):
Kalori: 213, kalori ti Fat: 19
Total Fat: 2.1g, 3% nilai Daily; Jenuh Fat: 1.2g, 6%
Kolesterol: 0mg, 0% Natrium; 3mg, 0% Jumlah Karbohidrat: 54.6g, 18%
Serat dietary: 5.8g, 23%
Protéin: 3.2g
Vitamin A 1%, Vitamin C 9%, Kalsium 2%, Beusi 13%
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 629 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 210 mg |
| karbohidrat | 92 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 31 g |