Arurang guessing yén dosa cocktail ieu campuran bungbuahan amis nu mungkin geus ditempo ku sababaraha salaku hiji overindulgence dibandingkeun cocktails Palasik lianna. Naon harti balik ngaran, nu Gin & Dosa hiji hebat Martini sarta gampang nyieun, sanajan keur bar low-bisi.
Hal hébat sejenna ngeunaan Gin & Dosa éta bungbuahan tiasa ngalakukeun hiji pakasaban alus teuing tina ngawengku nepi a Gin teu-kitu-luhur-rak. Ieu oke ngagunakeun Gin wae anjeun resep kalayan ieu, kaasup jelema anu anggaran friendly .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 99 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |