Di dieu nyaeta resep campuran Chex-gaya gluten bébas nu illustrates ngan kumaha gampang éta pikeun ngagantikeun produk gluten bébas dina resep Palasik kalawan hasil hébat. campuran snack ieu Sigana na raos sakumaha alus sakumaha aslina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 9 cangkir buckwheat béas (gluten bébas Chex-gaya)
- 3 gelas pretzels (gluten bébas)
- 1 cup pecans (OR kacangan favorit anjeun)
- 6 sendok minyak zaitun
- 3 séndok saos Worcestershire (gluten bébas)
- 2 teaspoons uyah (gluten bébas, seasoned)
- 1 séndok bodas bubuk (gluten bébas)
- 1 teaspoons bawang bubuk (gluten bébas)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 250 °
- Teundeun minyak zaitun, saos Worcestershire na seasonings dina pan roasting badag sarta aduk nepi ka nyampur.
- Tambahkeun buckwheat, pretzels, sarta kacang. Gently aduk nepi jaket kabéh bahan tuntas.
- Teundeun uncovered dina oven preheated. Panggang pikeun hiji jam, aduk unggal 15 menit.
Panginget: Salawasna pastikeun Anjeun surfaces gawe, utensils, Panci, sarta parabot bébas tina gluten. Salawasna baca labél produk. Pabrik bisa ngarobah formulasi produk tanpa aya bewara.
Nalika di ragu, moal meuli atawa make produk hiji saméméh ngahubungan produsén pikeun verifikasi yen produk nu aya bébas tina gluten.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 177 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 10 mg |
| natrium | 293 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 6 g |