Gluten-Free, Gula-Free Brown Rice Tepung Muffins resep kahadean tina Ener-G pangan. muffins gluten bébas ieu nganggo Splenda gaganti gula keur saeutik rasa amis, jadi aranjeunna gula-bebas sakumaha ogé gluten-gratis. Ieu resep dasar, jadi ngarasa Luncat ka spruce eta nepi bit ku nambahkeun sababaraha toppings tambahan, kayaning siki poppy, blueberries atanapi sabagian bungbuahan garing sarta kacangan. Gluten-Free ieu, Gula-Free Brown Rice Tepung Muffins resep kahadean tina Ener-G pangan.
Kalawan sababaraha ulasan positif, ieu téh basajan gluten bébas muffins resep tiasa dipercanten. Dileueut!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas tipung béas coklat
- 2 teaspoons baking powder
- 4 sendok Splenda
- 1 endog (keok)
- minyak 1 séndok
- susu 1 cup
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 derajat F.
- Kocok endog. Tambahkeun susu na minyak. Campur babarengan ogé. Nambahkeun bahan sésana jeung mix ngeunaan 1 campuran pikeun hiji menit.
- Eusian enteng oiled tins muffin 3/4 pinuh. Teundeun dina oven salila 25 ka 28 menit.
resep muffin Ieu gula-gratis, gluten bébas jeung ragi-gratis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 128 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 23 mg |
| natrium | 112 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |