Marengan ieu honeyed resep salad buah luscious ku baguette, rupa-rupa kéju, sarta botol lada-amis sparkling anggur dessert pikeun denok Bastille Poé piknik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir anggur bodas (garing)
- 3 séndok madu (tambah 2 teaspoons)
- 2 sendok lemon (jus of)
- 1/2 séndok zest (lemon)
- 1 gula séndok (granulated)
- 1 pint strawberries (hulled)
- 2
- Pears (cored)
- 2 peaches (diadu)
- 3/4 cangkir
- cherries (amis, diadu)
- Pilihan: 1 kiwifruit
Kumaha Jieun Éta
Ngolah 5 bahan munggaran di Blénder a dugi ganti baju nu geus rata. Chill pikeun 20 menit saméméh porsi.
Ngabagi dua atanapi strawberries saparapat, motong Pears na peaches kana 3 / lembar 4 inci, sarta ngabagi dua cherries. Potong kiwifruit dina satengah lengthwise, lajeng motong unggal satengah crosswise kana keureut 1/4 inci. Tos buah disiapkeun kalawan jumlah dipikahoyong tina ganti sarta ngalayanan geuwat atawa chill.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 121 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 1 g |