Ieu tiis, creamy jeung refreshing alpukat steak topper complements wae cut ti steak katuhu kaluar grill dina. Ngan dollop katuhu dina luhur sarta saksi nu melty, buttery aduh nambahkeun rasa tambahan pikeun daging. Potong alpukat kana sakumpulan atawa mash pikeun tékstur uniformed finer. topper steak Ieu pasti ngingetkeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 asak badag
- alpukat (seeded sarta motong kana sakumpulan badag)
- 1/2 cangkir / 120 ml mentega (softened)
- 2 sendok / 30 jus jeruk ml
- 2 sendok / 30 ml peterseli seger (dicincang)
- 1 séndok / 15 ml chives seger (dicincang)
- 1/2 séndok / 2,5 ml uyah
Kumaha Jieun Éta
buah alpukat 1. Tempat, mantega, peterseli, jeruk nipis, sarta uyah kana prosesor dahareun. Pulsa dugi campuran ngabogaan konsistensi lemes nice, tapi teu overly diprosés. Dipiceun jeung nempatkeun kana mangkok, tambahkeun flakes lada, tur chives dicincang. Aduk liwat.
2. Anjeun tiasa ngalakukeun ieu dua cara. Anjeun tiasa boh sendok leuwih steaks asak atawa formulir kana mentega sanyawa. Pikeun ngahasilkeun kana mentega sanyawa sliceable, scoop campuran onto sapotong badag tina bungkus plastik.
Ngabentuk kana bentuk kumplit. Roll keur ngégél, sarta pulas tungtung tibalik jeung melu sahandapeun. Teundeun kana kulkas salila 2 jam méméh maké.
3. Pikeun make, unwrap bungkus plastik jeung potong 1/2 "pikeun 1" keureut. Teundeun dina luhureun steaks asak tur mikaresep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 202 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 41 mg |
| natrium | 200 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |