Ieu casserole nikmat, tur éta gampang pikeun nyiapkeun sarta Panggang. Anjeun oge bisa nambahkeun finely bawang dicincang sarta héjo bel cabé pikeun hiji lapisan tambahan ku rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 oz. bisa
- gaya krim jagong
- 18 soda Crackers (ditumbuk)
- 1 endog
- susu Santika, kakara moisten
- Uyah secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Campur babarengan kabéh bahan.
- Nempatkeun kana piring casserole greased. Titik kalayan mentega.
- Panggang dina 350 F keur tentang 1 jam, atawa dugi set.
Langkung Banjarnegara Resep
Creole Banjarnegara Casserole kalawan Omat na Opak
Jagong jeung Lima Bean Panggang
Gampang Cheesy Banjarnegara Panggang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 113 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 52 mg |
| natrium | 412 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |