Cookies dina lima menit ngagunakeun campuran kueh salaku basa! Ieu gampang cookies campuran kueh anu super gancang, super yummy jeung pancen foolproof. Anjeun oge bisa hayang nyobaan ieu cookies campuran waluh jajan atanapi ieu campuran kueh resep cookie vegan .
Tempo ogé: More vegan cookie resep
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- campuran kueh 1 pakét (sagala rasa)
- 2 endog
- minyak 1/3 cangkir
Kumaha Jieun Éta
oven Preheat ka 350 derajat.
Dipiceun 3 séndok tina campuran kueh na sisihkan.
Tambahkeun endog jeung minyak kana racikanana cake jeung ngagabungkeun nepi ka rata. Mun campuran teuing baseuh, nambahan deui racikanana garing. Leupaskeun dina hiji bal inci on lambar cookie ungreased atanapi baking pan.
Panggang salila kurang leuwih 7 menit atawa nepi ka rada browned, keur Kade ulah overcook.
Tempo ogé: More vegan dessert resep
Langkung Mudah vegan cookie Resep:
- Cookies maple Gula-gratis
- Vegan Kacang mentega cookie Resep
- V Egan Gingerbread Cookies
- Vegan Lemon Poppyseed Cookies
- Palasik vegan Cookies Coklat Chip
- Gula-Free Kacang mentega jeung Jelly Cookies
- Cookies coklat Rum
- F ive-Star Cookies Coklat Spice
- Cookies Buah Gula-Free
- Coklat No-Panggang Cookies
- Malah leuwih vegan cookies
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 23 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 17 mg |
| natrium | 65 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |