The abad ka cocktail mangrupakeun gem saeutik poho dina daptar inuman Palasik .
Campuran Gin jeung coklat anu endah babarengan jeung sakumaha nunjuk Gary Regan kaluar di Joy of Mixology , anu lemon "tindakan salaku foil jeung liqueur amis". Sigana yén genius balik abad ka éta CA Treuk, numutkeun William J Tarling urang 1937 Cafe Royal cocktail Buku - a kompilasi tina inuman ti bar of London.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Gin
- 1/2 ounce
- creme de cacao (bodas)
- 1/2 ounce
- Lillet Blanc
- 1/4 ounce
- jeruk nipis (tawar)
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Sejen abad ka cocktail Resep
Aya variasi séjén anu cocktail abad ka nu boga profil rasa sami tapi ngajadikeun sababaraha parobahan bahan.
Dina resep ieu boh Cocchi Americano atanapi Lillet Blanc anu dianjurkeun salaku substitutes vermouth garing. The coklat rasa asalna tina Amaro Meletti, hiji digestif herbal anu flavored jeung anise na saffron acan eta boga rasa rengse anu reminiscent tina coklat.
The bitters coklat mol aksen aspék ieu rada nicely.
- 1 1/2 ons Gin
- 3/4 ounce Cocchi Americano atanapi Lillet Blanc
- 1/2 ounce Amaro Meletti
- jeruk nipis 1/4 ounce
- Dash of Bittermen urang Xocolatl Rame Bitters
Disiapkeun jeung dilayanan dina ragam sarua sakumaha resep munggaran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 208 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 6 g |