The Cream asin (atawa creme sambel) nyaéta asin krim Palasik aslina sarta salah sahiji variasi pangbasajanna dina asin Béchamel .
Kusabab éta jadi basajan, bener asalna handap pikeun bungbu. Sarta tangtu, éta ngabantuan lamun geus dijieun Béchamel alus mimitian ku. Sedengkeun pikeun krim teh, pikeun sababaraha alesan, di krim organik sigana boga rasa leuwih hadé, jadi éta naon atuh make.
Ogé, saprak saos sorangan pisan dina samping bodas, abdi resep pikeun nambahkeun sababaraha nurun bumbu dicincang di ahir, sakadar keur dipikaresep. Tapi ieu teu nedunan perlu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas saos Béchamel
- 1/2 cangkir krim beurat
- uyah halal mun rasa
- cabe hideung mun rasa
- Pilihan: dicincang bumbu seger (kayaning chives atanapi peterseli)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas Béchamel nepika datang ka simmer a.
- Dina panci misah, panas krim nu gently mun simmer a. Ngurangan ku ngeunaan hiji-saparapat, kira 10 menit.
- Whisk cream panas kana Béchamel sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 84 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 18 mg |
| natrium | 330 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |