Pribadi, Jigana rhubarb mangrupa bahan inuman underrated jeung kudu dipake leuwih mindeng. Éta pisan sababna naha Kami jarang kuciwa lamun cocktail rhubarb asalna jalan abdi. Nambah Rhubarb Collins kana daftar lantaran ieu téh salah sahiji inuman pangalusna pikeun titimangsa maké rasa ieu.
The rhubarb di ieu Collins asalna tina sirop rhubarb basajan (dijieun kawas unflavored sirop basajan kalayan jus rhubarb gaganti cai dina nisbah luhur) jeung hipu, sweetened rasa ieu jalan sampurna jeung Mawar, peach, sarta profil buah prambus of Gin garing Silver Nolet urang . The bitters rhubarb téh cukup ku hiji bonus ditambahkeun saeutik.
Ogé, rék dicatet yén aya hiji acan, tapi dua bitters di cocktail ieu. The bitters kapulaga nambahkeun hiji pulas metot sarta Scrappy urang kapulaga Bitters mangrupakeun salah sahiji pangalusna anjeun tiasa manggihan to date.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 ons Silver Gin garing Nolet urang
- sirop 1 ounce rhubarb (3: jus 1 rhubarb kana gula)
- 1 ounce
- jus jeruk
- dash tina
- Fee Dadang Rhubarb Bitters
- 4 pakait bitters daun kapulaga
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana hiji kaca Collins ngeusi és seger.
- Luhur kalayan 4 tetes bitters kapulaga.
Resep kahadean: Silver Gin garing Nolet urang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 231 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 1 g |