Keur ngahargaan ka Nasional Tea Bulan Iced (Juni), Beam Global Arwah na master mixologist Anggur urang Dadan Gleason dijieun aheng kieu cocktail pelem-flavored featuring nu euyeub, rasa lemes tina Kanada Club wiski pikeun elegan, refreshing jeung gampang-to-nyieun panas sipper .
Coba ieu di imah panas ieu mangrupa anyar seru cocktail summertime .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- Club klasik 12 taun wiski Kanada Kanada
- 1 ounce
- Cruzan Mangga Rum
- 4 ons
- tea iced
- Lemon ngaganjel keur garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tambahkeun és ka kaca highball .
- Tambahkeun kabéh bahan.
- Aduk sakeudeung pikeun ngasupkeun.
- Garnish ku ngaganjel lemon.
- Ngawula.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 507 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 86 mg |
| karbohidrat | 91 g |
| Serat dietary | 16 g |
| protéin | 25 g |