Di Géorgia kalér jeung saos barbecue Carolinas barat dimimitian ku mustard. Kadangkala kacida meunang sababaraha amis sarta kadangkala nya meunang sababaraha panas. sambel mustard tangy ieu touch panas na nyaeta sambel barbecue nu sampurna pikeun babi ditarik, tapi ulah jadi sieun coba eta dina hayam atawa tulang rusuk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup
- mostar
- 1/2 cangkir
- Gula coklat (pageuh dipak)
- 1/4 cangkir cuka cider apal
- 2 sendok mantega
- 2 sendok saos Worcestershire
- 1 séndok uyah
- 1 séndok cabe hideung
- cikal seledri 1 séndok
- 1 séndok Tabasco
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina panci leuwih a panas low. Simmer salila 15 menit.
2. Angkat ti panas sarta ngidinan saos teh pikeun niiskeun pikeun 10 ka 15 menit saméméh ngagunakeun. sambel nu bisa disimpen dina wadah airtight dina kulkas salila 2 minggu sanggeus persiapan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 26 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 99 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |