The jangar téh hébat, refreshing inuman dijieun ku Duggan McDonnell ka fitur Averna. sakapeung poho, liqueur herbal ieu shines di campuran ieu, disorot ku lampu, jeruk sparkling.
Kusabab éta Averna ieu layered di luhur, inuman nu transforms anjeun inuman sarta nambihan langkung sakongkolan rasiah ka pangalaman.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce
- jeruk nipis
- 4 ons
- jahé ale
- 2 ons
- Averna liqueur
- Garnish: jeruk ngaganjel
Kumaha Jieun Éta
- Aduk jeruk nipis sarta jahé ale leuwih és dina kaca highball .
- Ngambang Averna di luhur.
- Garnish ku ngaganjel kapur.
Resep kahadean: Averna
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 233 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 13 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |