Campur up rasa amis tur citrusy tina jeruk bali , jeruk, nipis sarta kapur ku anggur bodas amis atawa sampanye mun nyieun ieu sangria jeruk seger jeung caang. resep ieu ngagaduhan 6, sahingga sampurna pikeun ngumpul jeung babaturan atawa hajatan leutik. Ieu gampang nyampur up, ukur nyokot 10 menit, sarta anjeun bisa ganda atawa rangkep tilu angkatan pikeun pihak nu leuwih gede.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 botol anggur bodas, anjeun tiasa nganggo garing atanapi amis, grigio pinot jeung karya riesling ogé. Anjeun oge bisa make sampanye a sangkan ieu sangria jeruk sparkling. Mun anjeun teu ngagunakeun anggur amis , Anjeun bisa jadi kudu nambahan sababaraha gula rasa.
- 1 c. Ruby Beureum jeruk bali Sari buah
- ½ c. jeruk bali Vodka
- ¼ c. tripel detik
- ½ jeruk bali, thinly sliced
- 1 jeruk, thinly sliced
- 2 limes, thinly sliced
- 1 nipis, thinly sliced
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun sakabeh bahan dina kendi atawa punch badag mangkok. Masihan hiji aduk nepi ngagabungkeun. Ngawula ka chilled atawa kalayan és.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 109 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |