Jieun ieu payun tumpak cocktail badag waktu pikeun sagala pihak atawa acara. A jahé sirop basajan amis marries beautifully kalawan tea Freshly brewed na moscato pikeun cocktail sparkling éta lampu na refreshing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Gula 1 cup
- ½ gelas peeled na thinly sliced jahé seger
- 2½ qt. tea és brewed seger
- 1 botol moscato
- 12 lembar candied jahé (pikeun garnish)
- 1 botol moscato
- batu és
Kumaha Jieun Éta
Sangkan éta jahé sirop basajan, mawa gula 1 cup jeung cai 1 cup ka kulub a. Pastikeun gula eta tos rengse leyur saméméh nyoplokkeun ti panas tur nambahkeun jahé seger.
Hayu diuk pikeun ngeunaan 10 menit lungkawing. Galur lajeng ngidinan sirop pikeun sakabéhna tiis.
Dina kendi a, ngagabungkeun hirup aing na teh teras nahan dina kulkas ka chill.
- Eusian gelas jangkung jeung és batu. Tuang 1 cup tea di lajeng luhur kaluar kalawan ngeunaan 1/4 cangkir moscato. Ngawula kalawan sapotong jahé candied on pasisian atawa ngambang di gelas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 108 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 119 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |